KOMPLEKSOWE UMEBLOWANIE

l-blum
U nas najlepsze oblicze Blum
 
Blum to wiodący producent okuć meblowych. Asortyment tej marki dostępny jest u wielu dostawców, jednak przyszły użytkownik mebli musi wziąć pod uwagę, że oferta Blum to także różne kategorie produktów. blum-1Kuchnia „na blumie” nie koniecznie oznacza, że wykorzystano do jej realizacji artykuły, które widujemy na prospektach reklamowych. Jeśli oczekujesz najwyższej jakości, zdecydujesz się na zakup mebli u profesjonalnego wykonawcy, gdzie spotkasz się z rozwiązaniami Blum dedykowanymi do kuchni i innych wnętrz. Jako firma z doświadczeniem i wywodzącym się z niego poczuciem ogromnej odpowiedzialności, wybieramy te produkty z oferty Blum, które uważamy za optymalne do wykorzystania w naszych realizacjach. Oznacza to, że będziesz mógł zdecydować, które blum-2wyposażenie wybierzesz do swoich mebli. Do wyboru masz rozwiązania ekonomiczne, standardowe i luksusowe. Jednocześnie za każdym razem otrzymasz sprawdzone przez nas produkty, których niezawodność i funkcjonalność będzie zgodna z wytycznymi Blum. Naszym elementarnym założeniem jest zaopatrywanie wszystkich mebli w system hamowania BLUMOTION, który pozwala delikatnie i cicho zamknąć fronty szuflad oraz szafek na podnośnikach czy zawiasach. Dla wymagających klientów polecamy elektryczne wspomaganie otwierania SERVO-DRIVE. W kuchni popieramy pełne systemy szuflad Blum, czyli rodziny produktów Legrabox oraz Tandembox INTIVO i ANTARO oraz ekonomiczną alternatywę w postaci szuflad METABOX.
Nie stosujemy rozwiązań tańszych marek, bo wierzymy, że każdy kto planuje zakup nowych mebli, oczekuje długotrwałego zadowolenia. Dlatego wybieramy okucia Blum.

Czytaj więcej o produktach Blum >
Ponad standard
 
Co jeszcze możesz zrobić, aby Twoja kuchnia była bardziej funkcjonalna? System organizacji wewnętrznej szuflad AMBIA-LINE i ORGA-LINE pozwoli wyznaczyć odpowiednie strefy. Dzięki specjalnym akcesoriom i listwom do podziału, ograniczysz przesuwanie i mieszanie się zawartości szuflad. Wszystkie elementy wyposażenia są mobilne, więc bez problemu możesz je przestawiać.

Czytaj więcej o organizacji wewnętrznej szuflad >
Akademia Blumblum-3
 
Blum to znakomity przykład firmy, która koncentruje się nie tylko na transakcjach handlowych, ale także na rozprzestrzenianiu wiedzy uświadamiającej potrzeby odbiorców. Od lat Blum przeprowadza badania, których wyniki kondensuje DYNAMIC SPACE. To pomysły na to, aby kuchnia była nie tylko piękna, ale także praktyczna. Blum wyróżnia 3 cechy, o które trzeba zadbać: prosty przebieg pracy, optymalne wykorzystanie przestrzeni i wysoki komfort ruchu. U nas możesz w pełni powierzyć projekt swojej kuchni w ręce projektanta, który wykorzysta doświadczenie Blum do stworzenia najbardziej funkcjonalnej przestrzeni.
 
Czytaj więcej o DYNAMIC SPACE >
Blum w całym domu

Wspólblum-4nie z marką Blum podzielamy przekonanie o tym, że komfort powinniśmy czerpać nie tylko korzystając z kuchni, ale także z innych mebli w naszym domu. Nie odmawiajmy sobie wygodnych szuflad w szafce przy łóżku, gdzie schowamy książkę albo pod telewizorem, gdzie przechowujemy kolekcję płyt DVD. Nie zapominajmy o cichym domknięciu wszystkich drzwiczek w naszym domu, aby przestrzeń wypełniała muzyka i głosy ludzi, a nie skrzypnięcia zawiasów. Jeśli chcemy poczuć się wyjątkowo, wprowadźmy nasz indywidualny styl do wnętrza szuflad, wybierając ich kolor i dekorując ich boki dowolnym motywem, jak w szufladach Blum z linii Tandembox INTIVO.
 
Czytaj więcej o wykorzystaniu produktów Blum w całym domu >
 
Daj się zainspirować
 
Czytaj magazyn „Kuchenne inspiracje” >