KOMPLEKSOWE UMEBLOWANIE

l-drewpol
Zobacz aktualne katalogi >

drewpol-1Fronty drewniane w ofercie MILAN
 
Zakłady Drewpol w Osinie znane są z najwyższej jakości produktów. Współpracujemy razem już od 1999 roku i od tego czasu ani razu nie zawiedliśmy się na ich wyrobach i profesjonalizmie. Cieszymy się, że Drewpol z roku na rok rozszerza swoją ofertę, dzięki czemu możemy proponować fronty drewniane szerokiej grupie odbiorców, zarówno zwolennikom tradycyjnej, jak i nowoczesnej formy mebli.

Rzetelny produkt i usługa
 
Poprzeczkę stawiamy wysoko- chcemy produkt solidny, o stabilnej konstrukcji, równomiernie wybarwiony, gładki w dotyku, z dobrej jakości drewna- dlatego wybieramy Drewpol. Wiemy, że elementy zamówienia dotrą na czas i wiemy, że będą zgodne z oczekiwaniami. Współpracujemy od lat i dlatego jesteśmy pewni, że nas nie zawiodą.
Jakość na długie lata
 
Fronty drewniane należą do jednych z najbardziej wytrzymałych. Nowoczesna technologia sprawia, że fronty Drewpol nie wymagają dalszej konserwacji i do wieczności potrzebują jedynie stabilnych warunków w pomieszczeniu. Dzięki antystatycznej powłoce fronty nie przyciągają kurzu, a zabrudzenia wynikające z codziennego użytkowania wystarczy przetrzeć lekko wilgotną ściereczką.
U nas nie dopłacasz
 
Potrafimy zestawić typowe wymiary frontów w spójną formę mebli. Wychodzimy z założenia, że standardowe rozmiary proponowane przez producenta to sprawdzone proporcje, wynikające z prób konstrukcyjnych. Troszczymy się o dobro klienta- nietypowe elementy to aż 50% dopłaty do podstawowej ceny, dlatego projektując przemyślanie, unikamy dodatkowych kosztów.

Nie tylko fronty
 
Oprócz frontów w ofercie Drewpol znajdują się klasyczne dodatki, które      gwarantują udaną stylizację mebli. Do wyboru jest kilka modeli listew podszafkowych i wieńczących, galeryjki do półek, a także na talerze lub książki. Dostępne są różne wzory pilastrów oraz masywne kolumny. Ciekawą propozycją jest komplet elementów dekoracyjnych w stylu antycznej Grecji. Wszystkie dodatki to oczywiste ozdobniki, ale najbardziej wymagający inwestor będzie zainteresowany spójnym z frontami wyglądem korpusów meblowych lub ich widocznych części. Do tego celu służą płyty wiórowe fornirowane drewnem w tym samym wykończeniu, co pozostałe elementy zamówienia.
 Nie tylko klasyka
 drewpol-4
Ramiak z warkoczem, patyna, pilastry i listwy wieńczące. Klasyczna kolekcja obejmuje kilkadziesiąt modeli frontów i dodatków w różnej kolorystyce. Ale na tym nie koniec. Drewpol pomyślał też o tych, którzy pozostają wierni naturalnej urodzie drewna, ale lepiej czują się w nowoczesnych wnętrzach. Dlatego stworzono kilkanaście modeli o prostym, modernistycznym kształcie.
Nie tylko kuchnia
 
Fronty Drewpol to także propozycja do mebli pokojowych, gabinetowych i każdych innych. W sprzyjających warunkach, produkty Drewpol można wykorzystać nawet w łazience. Wszędzie, gdzie tylko chcesz możesz cieszyć się urodą naturalnego drewna.
Zapoznaj się z ofertą
 
Umów się na spotkanie w naszej pracowni, gdzie obejrzysz próbki frontów oraz wszystkie dostępne wybarwienia.