KOMPLEKSOWE UMEBLOWANIE

l-franke

Przejrzyj katalogi produktów >
 
Zapoznaj się z aktualnymi promocjami >
 
Oglądnij filmy z innowacjami >

Krótko o Franke
 
W 2011 roku Franke obchodziło 100-lecie istnienia. W Polsce obecni są od 1993 roku. Od dawna szwajcarska firma znana jest jako światowy lider produkcji zlewozmywaków. Dziś Franke to także dostawca wysokiej jakości kompletnego wyposażenie kuchennego. Jest jedną z nielicznych marek, oferująca zarówno sprzęty sanitarne, jak i urządzenia AGD (płyty grzewcze, piekarniki, chłodnictwo, zmywarki, okapy). W ofercie są także dozowniki do płynów, młynki i sortowniki do odpadów oraz akcesoria do zlewozmywaków.
Nowości Franke
 
Od 2013 roku do koncernu Franke dołączyła firma KWC, od lat znajdująca się w światowej czołówce najbardziej zaawansowanych technologicznie producentów baterii na świecie.
W 2014 r. Franke wprowadziło nowoczesne blaty kwarcogranitowe. To połączenie naturalnych komponentów z najnowszą technologią obróbki, dzięki której powstał produkt niezwykle estetyczny, przy czym posiadający doskonałe właściwości w zastosowaniu jako blat kuchenny. 
Współpraca MILAN i Franke
 
MILAN jest jedynym autoryzowanym przez Franke studiem mebli kuchennych w Słupsku. W 2012 roku zajęliśmy 3. miejsce w ogólnokrajowej sprzedaży produktów Franke dla rynku kuchennego. Współpracujemy bezpośrednio z Franke Polska, bez udziału pośredników.
Dlaczego wybieramy Franke
 
Solidność urządzeń szwajcarskiej marki gwarantuje wieloletnie zadowolenie ze sprzętów. Oferta Franke skierowana jest dla wymagających użytkowników, ceniących jakość wykonania i trwałość sprzętu. Dodatkowym walorem Franke jest niebanalne wzornictwo wyróżniające się na tle innych marek.
 
Dostępność rozmaitych urządzeń pozwala skompletować pełny zestaw sprzętów kuchennych. Kupując w komplecie, kupujemy taniej. Nasza oferta cenowa na sprzęty marki Franke zawsze przewiduje korzystniejsze warunki zakupu w zestawie (im więcej produktów, tym większe korzyści).
 
Sprzęty Franke sprzedajemy także niezależnie od zamówienia mebli. Oznacza to, że zawsze możesz u nas sporządzić indywidualną ofertę i uzyskać porady na temat urządzeń marki, a także obejrzeć wzorniki, katalogi i aktualną ekspozycję.
Najbardziej polecamy
 
Zdecydowanie piekarniki linii CRYSTAL z pełną automatyką wyposażone w zaawansowane funkcje, z których unikatowe są: Kompletne Menu, Wellness i Pizza Plus.
 franke-3
Funkcja Kompletne Menu umożliwia pieczenie 3-4 dań jednocześnie. Możesz piec ciasto wraz z rybą - zapachy nie będą się przenikać, przy czym nie stosujesz żadnych przegród w komorze urządzenia! Ponadto wszystkie dania wkładamy do zimnego piekarnika, a kompletny czterodaniowy posiłek mamy gotowy w niecałą godzinę. Jest to opcja unikatowa na rynku, podobną funkcjonalność proponują tylko najdroższe urządzenia na świecie.
 
Wellness to pieczenie w niskich temperaturach, zapewniające efekt podobny do tego uzyskanego w urządzeniu parowym. Funkcja umożliwia pieczenie mięsa, ryb i warzyw bez użycia lub z użyciem niewielkiej ilości tłuszczu i soli, co sprawia, że przygotowane potrawy zachowują naturalne wartości odżywcze.

Pizza Plus umożliwia pieczenie 3-4 porcji pizzy jednocześnie w zaledwie 13 minut.
 
Piekarniki wyposażone są w najwęższy na rynku panel sterujący – tylko 40 mm! Oznacza to, że te modele mają jedną z największych pojemności– aż 67 litrów!