KOMPLEKSOWE UMEBLOWANIE

l-peka
Jak w szwajcarskim zegarku
 
Peka to ekspert w dziedzinie wyposażenia do szafek kuchennych, oferujący także rozwiązania do łazienek i garderób oraz uniwersalne systemy, które można użyć w każdym pomieszczeniu. Produkty marki znane są z rzetelnego wykonania, wysokiej skuteczności w zagospodarowaniu przestrzeni oraz praktycznym udoskonaleniom. Markę Peka wyróżnia unikalny design, czyli linie wzornicze, które pozwalają zestawić różne systemy uzupełniające się stylistycznie. Peka wprowadza harmonię między zewnętrzną estetyką mebli a ich pięknem od wewnątrz, przy czym bazą produktów jest ich funkcjolaność. 
Nie wyrzucaj 1500 zł!peka-3
 
Rezygnując z wyposażenia narożnika, wyrzucasz przynajmniej jakieś 1500 zł. Jak to możliwe? Zapoznaj się ze średnią cenę metra kwadratowego powierzchni mieszkaniowej, wahającą się w granicach 4 tys. zł. Szafka narożna zajmuje powierzchnię 0,5-0,8 m2 i jej niewykorzystanie oznacza, że wydaliśmy pieniądze na przestrzeń, która nie będzie dla nas dostępna. Lepiej zainwestować podobną kwotę w nowoczesny system i nie mieć wyrzutów sumienia z powodu zmarnowanego miejsca.
 
Czytaj więcej o systemach do szafek narożnych >
Spiżarnia w jednej szafcepeka-1
 
Umieść spiżarnię w swojej kuchni, najlepiej tuż obok lodówki. Zrezygnuj z małego, zagraconego pomieszczenia – ponownie przypomnij sobie, ile kosztował metr kwadratowy powierzchni domu czy mieszkania. Przekonaj się, że pomieścisz więcej produktów na mniejszej przestrzeni wykorzystując wyciągi wysokie typu cargo. Zyskasz nie tylko przestrzeń, ale także przejrzystość zapasów i łatwą dostępność, kiedy ich potrzebujesz.
 
Czytaj więcej o wyposażeniu wysokich szafek >
To się przyda
 
Zachęcamy do odwiedzin strony PEKA >, gdzie znajduje się kopalnia wiedzy na temat tego, jak spełnić Twoje potrzeby.
 
peka-4Szczególnie zainteresuje Cię:
 
Jak sensownie sortować odpady >
 
Która kuchnia jest dla Ciebie – zamknięta czy otwarta na salon > 
 
Obejrzyj filmiki o najpopularniejszych systemach >
 
Odwiedź idealną kuchnię >